Satilik Çiftlik evi, Montemor o Novo, Évora, Portekiz, Montemor o Novo

Satilik - Cod. 34388

 • Tipoloji: Çiftlik evi
 • Bölge: 550 m²
 • Daire No: 8
 • Kat: 1
 • Binanın durumu: Good
 • 110.00

Quinta, Lizbon'a 40 dakika, Évora'ya ise 15 dakika uzaklıkta, Montemor-o-Novo'daki Nossa Senhora da Vila'da yer almaktadır.

Çiftlik 313 m2'lik reabilitasyonlu bir kırsal bina ile konut ve havuz alanını destekleyen toplam 552 m2 alana sahip ek binadan oluşmaktadır. Çiftlik evinin arazisi 100.000 m2 / 10 hektardır.

Konut binası, mülkiyetin en üst kısmında inşa edilmiş geleneksel Alentejo bina türünü, düzlük ve Montemor-o-Novo Kalesi ayrıcalıklı bir görünümüyle korur.

Ana bina mutfak, çamaşırhane, yemek odası, 66m2'lik oturma odası, 8 odadan oluşmaktadır. Bunlardan her biri 2 sıhhi tesisin 4 süiti ve 4 çeyrektir.

Dış mekan, bizi peyzajın ve huzurun tadını çıkarmaya davet eden bazı sundurmalara sahiptir.

Mevcut binalara ek olarak, mülkte bir yıkımın varlığı nedeniyle 100 m2'den daha fazla bina inşa etme olanağı da bulunmaktadır.

Havuz alanında duş, sığınma evi alanı, fırın ve barbekü bulunan sıhhi tesisat, sundurma ile başka bir boşluk ve dinlenme alanı yaratmaktadır.

Bir maden ocağı, bir depo, binaya içme suyu verilmesine izin veren, bir başka doğal maden de dahil olmak üzere, mülke farklı tarihi ya da doğal ilgi alanları var, doğal zenginliğe sahip bir mülk.

Binadaki her alan, her biri bir alan cazibesi ve sadeliği, huzuru ve huzurla birleştiği yeni bir keşif, cazibe ile farklı bir şekilde dekore edilmiş ve kişiselleştirilmiştir.

Binanın kırsal turizmi kullanma olanağı var. Mülkün değeri fotoğraflarda görülebilen tüm mobilya ve ekipmanları içermektedir.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


Hall Templus
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
 1. Tercihler

  Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

  şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB